“डम्फु त बज्यो तकदुई” को उत्कृष्ट भिडियो सार्वजनिक

0
515

काठमाडौं
गत वर्ष रिलिज भएको उत्कृष्ट तामाङ चलचित्र “म्युङ पुजु” का नायक द्वय ईश्वर लामा र प्रेम गोले अभिनित नयाँ गित “डम्फु त बज्यो तकदुई” को भिडियो सार्वजनिक भएको छ । नायक ईश्वर लामाको प्रस्तुतिमा विशाल काल्तानको शब्द, संगित र स्वरमा सझिएको अत्यन्तै मीठो सेलो गितमा जितु लोप्चनले स्वरमा साथ दिएका छन् । 

२८५७ औं लाङ ल्हो सोनाम ल्होछारको साईत पार्दै निर्माण पक्षले यस गितलाई उपहार स्वरुप श्रोता दर्शक माझ ल्याएको बताउँछन् । गितको म्युजिक एरेन्ज दिपेश प्रधानले गरेका हुन । 

भिडियो तर्फ कृष्ण ब्लोनको निर्देशनमा नायक द्वय प्रेम गोले र इश्वर लामाले अभिनय गरेका छन् । जहाँ मोडल नायिका द्वय निरान्जली लामा र सुस्मा मोक्तानको दमदार अभिनय देख्न सकिन्छ । भिडियोलाई जिग्मे मिडियाका सन्चालक सुर्य लामाले छायांकन, सम्पादन अनि कलरिङ समेत गरेका हुन् । भिडियो सेलो सरगम युट्युब च्यानलबाट हेर्न सकिन्छ । भिडियो लिंक

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here