सिन्धुपाल्चोक जिल्लामा व्यवसायिक बाख्रा पालक महासंघ गठन सम्पन्न

0
1293

२६ श्रावण २०७६, सिन्धुपाल्चोक
हिजो २५ गते सिन्धुपाल्चोक जिल्लाका बाख्रा पालक किसानहरुको भेलाले राम प्रसाद गौतमको संयोजकत्वमा १५ सदस्यीय कार्य समिति सहितको “नेपाल व्यवसायिक बाख्रा पालक महासंघ सिन्धुपाल्चोक” गठन गरेको छ । सिन्धुपाल्चोक जिल्लाका 12 वटै स्थानीय तहबाट प्रतिनिधित्व हुने गरी कार्य समिति गठन गरिएको हो ।

उक्त भेलामा नेपाल बाख्रा पालक महासंघका केन्द्रीय अध्यक्ष श्री श्याम कुमार पोखरेल, नेपाल बाख्रा पालक महासंघ ३ नं. प्रदेशका सचिव श्री दिपक कुमार गौतम र चौपाया सेवा संघका अध्यक्ष श्री भानुभक्त पराजुलीले व्यवसायिक बाख्रा पालन तथा बजार व्यवस्थापन सम्वन्धि विविध विषयमा प्रशिक्षित समेत गरिएको थियो । जिल्लाका बाख्रा पालक किसानको हकहितका लागि दत्तचित्त भई आफु र आफ्नो कमिटी लागि पर्ने नव-गठित महासंघका संयोजक गौतमले प्रतिबद्धता समेत व्यक्त गर्नु भयो।
कार्यसमितिका पदाधिकारीहरु तपसिल छ्न् ।
संयोजक राम प्रसाद गौतम
सह-संयोजक धन दोर्जे तामाङ
सचिव निल बहादुर लामा
कोषाध्यक्ष अम्विका नेपाल

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here